Dahréntråd



AB Dahréntråd Jonslund SE – 465 80 Nossebro, Szwecja
Tel.:  +46 512 300 300
Faks: +46 512 300 400
info@dahrentrad.se

ISODRAHT



Isodraht GmbH
P.O.Box 101863
D-68018 Mannheim
Niemcy
Adres do odwiedzin:
Rhenaniastr.40-44
Tel.: +49 621 8508 0
Faks: +49 621 8508 394
info@isodraht.de

LWW ŚLĄSKA



LWW Śląska Sp. z o.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul.Legionów 83
Polska
Tel.: +48 32 784 19 00
Faks: +48 32 784 19 09
info@lwwslaska.pl



Nasz zespół ds. sprzedaży w LWW Śląska chętnie służy pomocą!

ADRES

LWW Śląska Sp. z o.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul.Legionów 83
Polska
Tel.: +48 32 784 19 00
Faks: +48 32 784 19 09
info@lwwslaska.pl

LWW ŚLĄSKA

Krzysztof Kwaśny

Krzysztof Kwaśny

Kierownik sprzedaży



+48 32 784 19 21
+48 603 77 63 03
krzysztof.kwasny@lwwslaska.pl

Ewa Szymańska

Ewa Szymańska

Regionalny kierownik sprzedaży



+48 32 784 19 22
+48 795 10 00 49
ewa.szymanska@lwwslaska.pl

Karolina Stokłosa

Karolina Stokłosa

Kierownik sprzedaży



+48 32 784 19 38
+48 519 198 001
k.stoklosa@lwwslaska.pl

Paweł Kolon

Paweł Kolon

Specjalista ds. sprzedaży



+48 32 784 19 23
pawel.kolon@lwwslaska.pl

Łucja Szuta

Łucja Szuta

Administrator sprzedaży



+48 32 784 19 24
+48 32 784 19 29
lucja.szuta@lwwslaska.pl



Nasz zespół ds. sprzedaży w Dahréntråd chętnie służy pomocą!

ADRES AB Dahréntråd Jonslund SE – 465 80 Nossebro, Szwecja

Tel.:  +46 512 300 300
Faks: +46 512 300 400
info@dahrentrad.se

DAHRÉNTRÅD

Therese Andersson

Therese Andersson

Regionalny kierownik sprzedaży



+46 512 300 318
+46 734 233 166
therese.andersson@dahrentrad.se

Peter Kjällgren

Peter Kjällgren

Regionalny kierownik sprzedaży



+46 512 300 314
+46 705 346 081
peter.kjallgren@dahrentrad.se

Morgan Edåker

Morgan Edåker

Sprzedaż wewnętrzna



+46 512 300 326
morgan.edaker@dahrentrad.se

Birgitta Friberg-Sjöberg

Birgitta Friberg-Sjöberg

Sprzedaż wewnętrzna



+46 512 300 327
birgitta.friberg@dahrentrad.se

Berit Ivarsson

Berit Ivarsson

Sprzedaż wewnętrzna



+46 512 300 323
berit.ivarsson@dahrentrad.se

Eva Kjällgren

Eva Kjällgren

Sprzedaż wewnętrzna



+46 512 300 325
eva.kjallgren@dahrentrad.se

Annika Brask

Annika Brask

Sprzedaż wewnętrzna



+46 512 300 407
annika.brask@dahrentrad.se



Nasz zespół ds. sprzedaży w Isodraht chętnie służy pomocą!

ADRES
Isodraht GmbH P.O.Box 101863 D-68018 Mannheim, Niemcy

Adres do odwiedzin:
Rhenaniastr.40-44
Tel.: +49 621 8508 0
Faks: +49 621 8508 394

info@isodraht.de

ISODRAHT

Udo Schilling

Udo Schilling

Kierownik sprzedaży i marketingu



+49 621 850 83 73
schilling@isodraht.de

Jürgen Fuchs

Jürgen Fuchs

Obsługa klienta



+49 621 8508 367
fuchs@isodraht.de

Andrea Pollich

Andrea Pollich

Obsługa klienta



+ 49 621 8508 372
pollich@isodraht.de

Ines Rupp

Ines Rupp

Obsługa klienta



+49 621 8508 374
rupp@isodraht.de