Dahréntråd



AB Dahréntråd Jonslund 465 80 Nossebro
Tel:  0512-300 300
Fax: 0512-300 400
info@dahrentrad.se

ISODRAHT



Isodraht GmbH
P.O.Box 101863
D-68018 Mannheim
Tyskland
Besöksadress:
Rhenaniastr.40–44
Tel: +49 621 8508 0
Fax: +49 621 8508 394
info@isodraht.de

LWW SLASKA



LWW Śląska Sp. z o.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
Ul.Legionów 83
Polen
Tel: +48 32 784 19 00
Fax: +48 32 784 19 09
info@lwwslaska.pl



Vårt säljteam på Dahréntråd ser fram emot att hjälpa dig!

ADRESS AB Dahréntråd Jonslund 465 80 Nossebro

Tel:  0512-300 300
Fax: 0512-300 400
info@dahrentrad.se

DAHRÉNTRÅD

Therese Andersson

Therese Andersson

Regionsäljchef



+46 512 300 318
+46 734 233 166
therese.andersson@dahrentrad.se

Peter Kjällgren

Peter Kjällgren

Regionsäljchef



+46 512 300 314
+46 705 346 081
peter.kjallgren@dahrentrad.se

Jesper Kvist

Jesper Kvist

Regionsäljchef



+46 512 300 324 
+46 702 665 292
jesper.kvist@dahrentrad.se

Morgan Edåker

Morgan Edåker

Innesäljare



+46 512 300 326
morgan.edaker@dahrentrad.se

Birgitta Friberg-Sjöberg

Birgitta Friberg-Sjöberg

Innesäljare

Berit Ivarsson

Berit Ivarsson

Innesäljare

Eva Kjällgren

Eva Kjällgren

Innesäljare



+46 512 300 325
eva.kjallgren@dahrentrad.se

Annika Brask

Annika Brask

Innesäljare



+46 512 300 407
annika.brask@dahrentrad.se



Vårt säljteam på Isodraht ser fram emot att hjälpa dig!

ADRESS
Isodraht GmbH P.O.Box 101863 D-68018 Mannheim Tyskland

Besöksadress:
Rhenaniastr.40–44
Tel: +49 621 8508 0
Fax: +49 621 8508 394

info@isodraht.de

ISODRAHT

Udo Schilling

Udo Schilling

Försäljnings- och marknadschef



+49 621 850 83 73
schilling@isodraht.de

Jürgen Fuchs

Jürgen Fuchs

Kundservice



+49 621 8508 367
fuchs@isodraht.de

Andrea Pollich

Andrea Pollich

Kundservice



+ 49 621 8508 372
pollich@isodraht.de

Ines Rupp

Ines Rupp

Kundservice



+49 621 8508 374
rupp@isodraht.de



Vårt säljteam på Slaska ser fram emot att hjälpa dig!

ADRESS

LWW Śląska Sp. z o.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
Ul.Legionów 83
Polen
Tel: +48 32 784 19 00
Fax: +48 32 784 19 09
info@lwwslaska.pl

LWW SLASKA

Krysztof Kwaśny

Krysztof Kwaśny

Försäljningschef



+48 32 784 19 21
+48 603 77 63 03
krzysztof.kwasny@lwwslaska.pl

Ewa Szymanska

Ewa Szymanska

Regionsäljchef



+48 32 784 19 22
+48 795 10 00 49
ewa.szymanska@lwwslaska.pl

Karolina Stokłosa

Karolina Stokłosa

Försäljningschef



+48 32 784 19 38
+48 519 198 001
k.stoklosa@lwwslaska.pl

Pawel Kolon

Pawel Kolon

Försäljningsspecialist



+48 32 784 19 23
pawel.kolon@lwwslaska.pl

Lucja Szuta

Lucja Szuta

Försäljningsadministratör



+48 32 784 19 24
+48 32 784 19 29
lucja.szuta@lwwslaska.pl